Złóż
Zamówienie

Aktualności
Blog
O firmie
Kontakt
Jakość
PL
wycieraczka kół

System czyszczenia kół

W oparciu o wieloletnie doświadczenia w konstruowaniu wejściowych systemów czyszczących, opracowaliśmy innowacyjny system przeznaczony do czyszczenia kół pojazdów. Jest on odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, na produkt do czyszczenia kół pojazdów, pracujących w magazynach i halach gdzie wymagane jest utrzymywanie czystości.

Opatentowane rozwiązanie Profil-System™ pozwala ograniczyć koszty związane z utrzymaniem czystości w halach, magazynach i tam gdzie występuje ruch pojazdów. System charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i skutecznością działania. Szczotki czyszczące są wykonane ze specjalnego materiału który jest odporny na ścieranie oraz ekstremalne warunki atmosferyczne, przez co system może być stosowany zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.

Konstrukcja oparta jest na ocynkowanej kracie stalowej z osadzonymi wkładami szczotkowymi. Pojazdy przejeżdżając przez strefę czyszczącą systemu, samoczynnie czyszczą swoje koła z zaschniętego brudu i piachu. Elastyczne włókna szczoteczek wymiatają brud z kół, a następnie brud opada w przestrzeń pod szczoteczkami z której po uniesieniu kratownicy można go zebrać. System ma konstrukcję modułową i jest dobierany pod indywidualne potrzeby klienta. Wkłady szczotkowe mogą być umieszczone w dowolnym układzie i rozmieszczeniu na kratownicy. Wymiary standardowe kratownicy czyszczącej: 60cm x 79,3cm x 5cmSpecjalne najazdy

System czyszczący można umieścić we wpuście zrobionym w podłożu lub gdy nie ma możliwości wykonania wpustu można umieścić bezpośrednio na powierzchni podłoża wraz ze specjalnymi rampami najazdowymi.

Wymiary standardowe ramp najazdowych: 60cm x 100cm, 79,3cm x 100cm, rampa narożna 100cm x 100cmCzyszczenie

Profil System zbiera bród z kół pojazdów i gromadzi go w przestrzeni pod kratą. Ważne jest regularne czyszczenie tej powierzchni z nagromadzonego brudu. Można to tego użyć specjalnych haków lub wózka do jednoosobowego podnoszenia i transportowania krat.
Instrukcja montażu

Maty Obiektowe
Wycieraczki obiektowe o zwiększonej wytrzymałości, idealne do miejsc o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Wycieraczki aluminiowe
Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych wycieraczek
o wyjątkowej wytrzymałości.
slider
Kratownice stalowe
Do systemów czyszczących polecamy konstrukcje kratownic stalowych.